این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو داردصفحه اصلی > ICMEMS2015
.: ICMEMS2015


دومين کنفرانس
ريزفناوری (
MEMS) و ميکروماشينکاری

ICMEMS2015

    

 


 

مفتخریم اعلام نمائیم دومین کنفرانس ریز فناوری (MEMS) و میکروماشینکاری (ICMEMS2015) مشترک با بیست و سومین همایش بین المللی مهندسی مکانیک (ISME2015) توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر در شهر تهران برگزار می گردد. هدف از این همایش ایجاد بستری مناسب برای ارایه آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی دانشگاه ها، چالش های واحدهای صنعتی و نیز تبادل اطلاعات میان اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران این عرصه در سطح ملی و بین المللی خواهد بود.

از تمامی مهندسان، پژوهشگران، اساتید، مدیران صنایع و صاحب نظران در زمینه های بیولوژی و علوم زیستی، مکانیک، شیمی، پلیمر، مهندسی پزشکی و برق دعوت به عمل می آید تا با حضور در این همایش، ضمن تبادل نظرات و تجربیات خود به افزایش سطح و اعتبار این کنفرانس کمک نمایند. علاقه مندان می توانند مقالات خود را در يکی از چهار زمینه زیر به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند:

-      مواد و فرایند در ریزفناوری (Processes & Materials For MEMS)

-      ادوات ریز (Micro Devices)

-      ریزسیالی و ریز زیست فناوری (Bio MEMS & Microfluidics)

-      تجهیزات در ریزفناوری (Equipments For MEMS)

ثبت نام و ارسال مقاله ها به زبان فارسی یا انگلیسی از طریق وب سایت همایش که مشترک با ISME2015 است، صورت می پذیرد. برای دريافت فراخوان روی اين متن کلیک کنيد. مقاله های ارسالی نباید در جای دیگری ارائه شده باشد. تمامی مقاله ها حداکثر در 4 صفحه تنظیم می گردد. برای ثبت نام و ارسال مقاله می توانيد روی این متن کلیک نمائید. تاريخهای مهم عبارتند از:

آخرین مهلت ارسال مقاله در 4 صفحه : -

 اعلام نتایج پذیرش مقاله ها : 15دی­ماه 1393

ارسال مقاله نهایی
 : 30 دی ماه 1393

مهلت ثبت نام  : 30 دی ماه 1393

تاریخ برگزاری همایش : 22 الی 24 اردی بهشت ماه 1394

  صاحبان محترم صنایع می توانند با شرکت در نمایشگاه و برگزاری کارگاه ها و نشستهای تخصصی به بیان چالش ها و مشکلات موجود در صنعت و راهکارها و تلاش های صورت گرفته در راستای رفع آن ها بپردازند. فراهم سازی بستر مناسب جهت ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه از اهداف مهم و اصلی این کارگاه ها و نشست ها می باشد. جهت غنای بیشتر کنفرانس کارگاههای تخصصی در اين ارتباط برگزار می گردد. علاقه مندان به برگزاری کارگاه (موسسات و ارگانها، شرکتهای تجاری و بازرگانی، محققان) روی این متن کلیک نمایند. علاقه مندان به شرکت در کارگاه می توانند پس از ثبت نام در سایت ISME2015.ir به عنوان کاربر، در قسمت کارگاه های آموزشی ثبت نام کنند.

 

در کنار برگزاری کنفرانس، آزمایشگاه تازه تاسیس ریز فناوری (MEMS) پژوهشکده فناوریهای نو نیز آماده ارائه سرویس و یا پاسخگویی به سوالات اجرایی مراجعین خواهد بود. این آزمایشگاه در نظر دارد تا کارگاه آموزشی در این ارتباط برگزار نماید. برای اطلاع از خدمات آزمایشگاه ریزفناوری می توانید در قسمت فایل ها (خدمات آزمایشگاه ریز فناوری (MEMS Lab Services)) اطلاعات مربوط را دانلود نمایید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 64545463 (21) تماس حاصل فرمایید.

آدرس: خیابان انقلاب- شرق به غرب- نرسیده به چهار راه ولیعصر، کوچه بالاور، پلاک 7، طبقه منفی 1، آزمایشگاه ریز فناوری.